Gözüm A.Ş. Hakkımızda

1988 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Gözüm İnşaat kurumsallaşmış yönetim yapısıyla faaliyetine devam etmektedir.

Gözüm A.Ş. Hakkımızda

Kuruluşumuzdan bu yana prensiplerimizden taviz vermeden ortaya koyduğumuz iş anlayışımıza uygun olarak en büyük hedefimiz, projelerimizi en yüksek kalite standartlarında ve tam zamanında tamamlamaktır. Ayrıca en modern ekipman ve mühendislik yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz projelerimizin yüksek verimlilik ve kararlılık içerisinde bitirilmesini, öte yandan da ortaya çıkacak müşteri memnuniyetinin gelecekteki işlerimiz için referans teşkil etmesini sağlayarak ilke ve prensiplerimize olan bağlılığımızı her daim göstermek istiyoruz.

Vizyonumuz, firmamızın sürekliliğini temin ederken, müşterilerimize her zaman için beklediklerinden daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz. 1988'den bu yana çalışanlarımızla birlikte en üst seviyede tuttuğumuz çalışma enerjimizi taahhüdümüz altındaki bütün işlerde ortaya çıkardığımız fayda ve müşteri memnuniyetinden alıyoruz. Sahip olduğumuz bu çizgiyi yeni kuşaklar için de her koşulda koruyacağımız inancındayız.

Motivasyonu yüksek profesyonel ekibimiz ve kaliteden ödün vermeksizin başarma tutkumuz, bizi sektördeki rakiplerimizden daha farklı bir şekilde konumlandıran en güçlü özelliğimizdir. Güçlü kurumsal itibarımız zaman baskısı yüksek, teknolojik olarak riskli projelerde çalışan, güvenliğe önem veren mükemmeliyetçi iş anlayışımızın bir eseridir. Taahhütlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz gibi teslim ederek, tedarikçilerimiz ve taşeronlarımız ile "kazan-kazan" prensibine dayalı olarak hareket ediyoruz. Güven anlayışını temel alan iş ortakları sayesinde ise müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en hesaplı maliyetle sunmaya devam edeceğiz.

Gözüm İnşaat Ltd. Şti. olarak, bugüne kadar sağladığımız istikrarlı büyüme, stratejimizin doğal bir neticesi olarak devam edecektir.

Vizyon

Gözüm İnşaat olarak, çevre bilinci ile güncel teknolojiyi birleştirerek ve insanların ihtiyaçlarından yola çıkarak, gelecekteki sorunları çözücü bir bakış açısıyla hareket etmemizi sağlayan yenilikçi bir vizyona sahibiz. Bu çerçevede firmamızın sürekliliğini temin ederken, müşterilerimize her zaman için beklediklerinden daha fazlasını sunmayı amaçlıyoruz.

Misyon

Her zaman insan sağlığını ve güvenliğini en üst seviyede tutarak, güncel teknoloji ve olanakları insanların rahatlığı için kullanarak kent yaşamı içinde huzurlu, sorunsuz ve zahmetsiz yaşanacak ortamlar yaratmayı amaçlıyoruz. Bu sayede tüketici memnuniyetini zirvede tutarak ve bunun gelecekteki işlerimiz için referans teşkil etmesini sağlayarak, misyonumuza olan bağlılığımızı her daim göstermek istiyoruz.